Wed, 04/10/2024 - 07:49

Επειδή και η σιωπή είναι συνενοχή, 37 συνολικά, ως τώρα, Μοναστήρια, ακολουθώντας το παράδειγμα του Μεγάλου Σπηλαίου, αποδοκιμάζουν τους παραπάνω Βουλευτές, αρνούνται να τους καλέσουν στις εθνικοθρησκευτιικές εκδηλώσεις τους και να τους αποδώσουν κάθε είδους τιμή

Mon, 04/08/2024 - 09:04

Στην λίστα με τους στόχους μπαίνει και ο ίδιος ο πρωθυπουργός του Ισραήλ Νετανιάχου

Tue, 04/02/2024 - 21:14

Έρχεται το φάγωμα μεταξύ Ελλήνων , χριστιανών , αλλοδαπών και μουσουλμάνων «το ρέμπελο» του Πατροκοσμά , ισοπέδωση των Αθηνών , καταβύθιση του Αγίου όρους , σεισμός στην Μεσόγειο και το Αιγαίο και μετά θα μας επιτεθούν και οι Αγαρηνοί .

Fri, 03/22/2024 - 08:21

Το troktico δικαιώνεται για τις προβλέψεις και τις αναλύσεις του για ακόμα μία φορά .

Tue, 03/19/2024 - 14:09

Πεδίο βολής Κρήτης -  Τυμπάκι

Wed, 03/13/2024 - 16:53

Ο Αιρετικός Αυτοκράτωρ Ιουστινιανός - Ο Άγιος Μεγαλομάρτυς Δημήτριος - Ο Παναγιώτατος Θεσσαλονίκης

Tue, 03/05/2024 - 08:04

Το κακό θα αρχίσει από την Κρήτη -  Σύνοδο Κολυμπάρι 2016

Sun, 03/03/2024 - 19:33

Ο Άγιος Διονύσιος, τρία χρόνια μετά τη μεταστροφή του, επισκέφτηκε τήν Ύπεραγία Θεοτόκο στά Ιεροσόλυμα, στό σπίτι τού Εύαγγελιστού Ιωάννου, όπου εκείνη έμενε μετά τήν Ανάληψη τού Κυρίου. Να τί γράφει σχετικά με τήν επίσκεψη αυτή σε μιαν επιστολή του πρός τον Απόστολο Παύλο:

Mon, 02/26/2024 - 17:28

Το κολοκύθι του δαίμονα Ασμοδαίου , Το τέλος του πολέμου των Άστρων , Το τέλος της Αμερικής , Ο παντεπόπτης οφθαλμός του δολαρίου

Fri, 02/23/2024 - 13:48

Ακολουθεί το πλήρες ΥΠΕΡΜΝΗΜΟΝΙΟ, όπως αυτό διέρρευσε

Fri, 02/23/2024 - 12:53

Γράφει η Μαρία ( αναγνώστρια του troktico )

Mon, 02/19/2024 - 18:23

Αιτία του γενικού πολέμου θα είναι η Δαλματία από μικρό Οθωμανικό κράτος θα ξεκινήσει : Βοσνία. Σερπτσκα..

Sun, 02/11/2024 - 13:18

Ένα κομβόι από νταλίκες με Βουλγάρικες πινακίδες διέσχισε ολόκληρο το λεκανοπέδιο Ιωαννίνων μεταφέροντας… πυρομαχικά!

Sat, 02/10/2024 - 16:57

ο Κυριάκος Μητσοτάκης κάλεσε τους ομοφυλόφιλους γονείς …να κοιμούνται ήσυχοι …

Fri, 02/09/2024 - 08:09

Διαβάστε τα επιλεγμένα αποσπάσματα του βιβλίου, που περιγράφουν μια ιστορία 100% αληθινή… και που για δύο αιώνες σκίασε μια περιοχή Νότια της πόλης των Χανίων με το όνομα Κεραμιά.

Wed, 02/07/2024 - 11:08

Ἀποκάλυψη τοῦ βουλευτοῦ Γεωργίου Ἀποστολάκη: Προβλέπεται καὶ θρησκευτικὸς γάμος γιὰ τοὺς ὁμοφυλοφίλους!

Sun, 02/04/2024 - 10:18

Ένα αμερικανικό πολεμικό αεροπλάνο Lockheed Martin F-35 Lightning II καταρρίφθηκε από έξυπνο πύραυλο από τους Χούθι κατά την χθεσινοβραδυνή νέα επίθεση των αμερικανοβρετανών και οι πρώτες πληροφορίες αναφέρουν ότι το αεροσκάφος συνετρίβη σε σαουδαραβικό έδαφος

Sun, 02/04/2024 - 10:08

UNICEF: πάνω από 1.000.000 παιδιά στη Γάζα χρήζουν παιδοψυχιατρικής υποστήριξης.