Sat, 04/20/2024 - 08:26

Οι κίνδυνοι της δωρεάς ωαρίων και σπέρματος, της παρένθετης μητρότητας και των ευγονικών υπηρεσιών της εξωσωματικής για τη γυναίκα και τα παιδιά.

Thu, 04/18/2024 - 07:46

Η αδερφή του πρωθυπουργού και άμεση συνεργάτης του , Ντόρα Μπακογιάννη , φορώντας ένα φούξια σακάκι όπου στο πέτο είχε φορεμένη μια καρφίτσα σύμβολο του Σατανά

Wed, 04/17/2024 - 07:06

Μαζικές διαδηλώσεις από χιλιάδες ανθρώπους πραγματοποιήθηκαν σε μεγάλες πόλεις στην Ιαπωνία το Σάββατο 13/04, καθώς ο κόσμος ξεσηκώνεται ενάντια στα σχέδια της κυβέρνησής του να υπογράψει τη Συνθήκη για την Πανδημία του Παγκόσμιου Οργανισμού Υγείας

Tue, 04/16/2024 - 13:12

ΕΚΤΑΚΤΟ - « άγνωστα » υποβρύχια εξαπέλυσαν επίθεση από τον Ινδικό ωκεανό στο Ιράν

Fri, 04/12/2024 - 10:01

Άδικα περιμένετε πυραυλικό χτύπημα – αντίποινα του Ιράν .

Wed, 04/10/2024 - 07:49

Επειδή και η σιωπή είναι συνενοχή, 37 συνολικά, ως τώρα, Μοναστήρια, ακολουθώντας το παράδειγμα του Μεγάλου Σπηλαίου, αποδοκιμάζουν τους παραπάνω Βουλευτές, αρνούνται να τους καλέσουν στις εθνικοθρησκευτιικές εκδηλώσεις τους και να τους αποδώσουν κάθε είδους τιμή

Mon, 04/08/2024 - 09:04

Στην λίστα με τους στόχους μπαίνει και ο ίδιος ο πρωθυπουργός του Ισραήλ Νετανιάχου

Tue, 04/02/2024 - 21:14

Έρχεται το φάγωμα μεταξύ Ελλήνων , χριστιανών , αλλοδαπών και μουσουλμάνων «το ρέμπελο» του Πατροκοσμά , ισοπέδωση των Αθηνών , καταβύθιση του Αγίου όρους , σεισμός στην Μεσόγειο και το Αιγαίο και μετά θα μας επιτεθούν και οι Αγαρηνοί .

Fri, 03/22/2024 - 08:21

Το troktico δικαιώνεται για τις προβλέψεις και τις αναλύσεις του για ακόμα μία φορά .

Tue, 03/19/2024 - 14:09

Πεδίο βολής Κρήτης -  Τυμπάκι

Wed, 03/13/2024 - 16:53

Ο Αιρετικός Αυτοκράτωρ Ιουστινιανός - Ο Άγιος Μεγαλομάρτυς Δημήτριος - Ο Παναγιώτατος Θεσσαλονίκης

Tue, 03/05/2024 - 08:04

Το κακό θα αρχίσει από την Κρήτη -  Σύνοδο Κολυμπάρι 2016

Sun, 03/03/2024 - 19:33

Ο Άγιος Διονύσιος, τρία χρόνια μετά τη μεταστροφή του, επισκέφτηκε τήν Ύπεραγία Θεοτόκο στά Ιεροσόλυμα, στό σπίτι τού Εύαγγελιστού Ιωάννου, όπου εκείνη έμενε μετά τήν Ανάληψη τού Κυρίου. Να τί γράφει σχετικά με τήν επίσκεψη αυτή σε μιαν επιστολή του πρός τον Απόστολο Παύλο:

Mon, 02/26/2024 - 17:28

Το κολοκύθι του δαίμονα Ασμοδαίου , Το τέλος του πολέμου των Άστρων , Το τέλος της Αμερικής , Ο παντεπόπτης οφθαλμός του δολαρίου

Fri, 02/23/2024 - 13:48

Ακολουθεί το πλήρες ΥΠΕΡΜΝΗΜΟΝΙΟ, όπως αυτό διέρρευσε

Fri, 02/23/2024 - 12:53

Γράφει η Μαρία ( αναγνώστρια του troktico )

Mon, 02/19/2024 - 18:23

Αιτία του γενικού πολέμου θα είναι η Δαλματία από μικρό Οθωμανικό κράτος θα ξεκινήσει : Βοσνία. Σερπτσκα..